Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 01 Aralık 2021, Çarşamba

Salgın sürecinde hafızlığını tamamlayan öğrencilere belgeleri takdim edildi

23 Eylül 2020
1.279 kez okundu

Ağrı İl Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilere hafızlık belgeleri takdim edildi.

Ağrı İl Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan ve Diyanet İşleri Başkanlığınca gerçekleştirilen Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olarak hafızlık belgesi almaya hak kazanan öğrenciler için İl Müftülüğünde “Belge Takdim Töreni” düzenlendi.

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek düzenlenen törende konuşan İl Müftüsü Tandoğan Topçu, “Rabbim ezberlediğiniz Kur’an-ı Kerim’i ömür boyu unutmamayı ve Kur’an’ın öğretileri doğrultusunda yaşayan kullarından olmayı sizlere nasip eylesin. Hayatınızda başarılar diler, üzerinizde emekleri olan hocalarımıza ve ailelerinize teşekkür ederim.” dedi. 

Öğrencileri gayret ve çabalarından dolayı takdir eden İl Müftüsü Topçu, mezun olan öğrencilere hafızlık belgeleri ile birlikte çeşitli hediyeler takdim etti.

https://www.diyanethaber.com.tr/agri-muftulugu/salgin-surecinde-hafizligini-tamamlayan-ogrencilere-belgeleri-h12063.html
beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz