Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 20 Ekim 2021, Çarşamba

KİMİ İSTİYORSUNUZ?

14 Ocak 2018
1.096 kez görüntülendi

KİMİ İSTİYORSUNUZ?
Reklam

KİMİ İSTİYORSUNUZ?

Önümüzdeki ay, İstanbul’un ilçe kongreleri tamamlanacak. İstanbul il kongresi ise en geç mart ayında yapılacak. Erdoğan, İstanbul’un yeni yönetimi için nabız yoklamaya başladı. İstanbul’da, ilin milletvekilleriyle bir araya gelen Erdoğan, il başkanı ve yönetimi için önerilerini aldı. Erdoğan, vekillerden, başkan olarak görmek istedikleri isimleri yazarak vermelerini istedi.

 

İSTANBUL SİL BAŞTAN

Ahmet Davutoğlu’nun başbakanlığı döneminde göreve getirilen AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’nin değiştirileceği öne sürülüyor. İl yönetimi için eski bir İstanbul milletvekilinin adının geçtiği iddia ediliyor.

İl ve ilçe kongrelerden sonra ak partili belediyesi olmayan ilçelere yöneldi. Özellikle Ataşehir Maltepe ve Kartal büyük ehemmiyet vereceği iddia ediliyor. Kartal ve Maltepe’de Belediye Başkanı olacak kişilerin halk tarafından sevilmesine ve sempati olasına önem vereceği idda ediliyor. Maltepe ve kartalda yeni yüzler olabileceğinin işaretini verirken yetkili organlarla istişare edeceği ve bölgedeki STK sorduktan sonra kendisinin belirleyeceği yolunda işaretler geliyor. Maltepe belediye başkanlığı için Merkezi Türkiye olan bir şirketin,  UkraynaDubai ve Kazakistan‘da sayısız taahhüt işi (Altyapı projeleri, köprüler, toplu konutlar, sanayi tesisleri, otel ve alışveriş merkezleri) tamamlamış bir kişi üzerinde duruluyor.

şelale cafe

 

 

beğen(1)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz