Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 28 Ocak 2022, Cuma

Bilal Erdoğan’dan bir ilk

22 Ekim 2015
983 kez görüntülendi

Bilal Erdoğan’dan bir ilk
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ilk kez canlı yayına konuk oldu.

İşte Bilal Erdoğan’ın konuşmasından bir kısım;

İTALYA’YA KAÇTI İDDİALARINA CEVAP

Şuan da neredeyim İstanbul’dayım. Bayramda da buradaydım. Ben vatanımdayım benim başka vatanım yok. Kaçmış falan değilim. Bunun yeterli cevap olduğuna inanıyorum.

“BABAMA HEP SİTEM ETTİK”

Siyasetin yoğunluğunu kendim bildim bileli babamın hayatında hissetmişimdir. Raramazanlar da bile doğru dürüst iftar etmişliğimiz bile azdır. Babam çok yoğundu sitem ettik. Biz genç yaşta annem ve babamın ülke için yaptığı fedakarlıklarını ne kadar değerli olduğunu görmüş olduk. Siyaseti babamın hayatından öğrendim.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN CEZAEVİ GÜNLERİ

Ailecek ben uğurladığımız günü unutamam. Babamı cezaevine uğurlayaşımızı unutamam. Cezaevi kapısına gelindi babam orada toplananlara son sözlerini söyledi. Ben orada babamla vedalaşamadım. Kalabalıktan bir oraya bir buraya sallandım. Babamla vedalaşamam beni çok üzmüştü. Orada da çok yoğun bir trafiği vardı. Çok fazla mektup geliyordu. Babam mezuniyetime gelemedi ve çok üzüldüm. Babam mektup yollamıştı ve arkadaşlarıma okumuştum. Karakterimizde derin izler bırakan bir süreç oldu.

KATSAYIDAN DOLAYI AMERİKA’DA OKUDUM

Katsayısı mağduru olduğum için. Amacım Boğaziçi Üniversitesi’nde okumak istiyordum. Amerika’dan Indiana Üniversitesi’nden kabul almıştım. Babamın cezaevi çıkışında da burada olamadım.

 

http://www.timeturk.com/bilal-erdogan-dan-bir-ilk/haber-79036

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz