Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 03 Aralık 2021, Cuma

Av. Ömer Faruk Yıldırım Kocaeli’den 8.sıradan aday

22 Mayıs 2018
1.028 kez görüntülendi

Av. Ömer Faruk Yıldırım  Kocaeli’den 8.sıradan aday
Reklam

Av. Ömer Faruk Yıldırım Saadet’ten Kocaeli 8. sıradan aday  oldu.

İzmit’in sevilen ve tanınan esnaflarından Ülker eski bayisi Rıdvan Yıldırım’ın oğlu ve Van Belediye eski Başkanı Fethullah Erbaş’ın damadı Ömer Faruk Yıldırım, Saadet Partisine kocaeli’den 8.sıradan aday oldu.

İzmit’in sevilen avukatlarından olan Yıldırım; iş hayatındaki başarıları ve kişisel diyaloglarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (ASKON) Kocaeli Şube Başkanlığı yapan Yıldırım, yurt dışından birçok iş adamına da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ömer faruk yıldırım kimdir?

1973 yılında Erzincan’da doğdu. İlkokulu, Suudi Arabistan’ın Medine şehrinde İmamı Şafii İlkokulunda okuduktan sonra, ortaokul ve liseyi Türkiye ‘de tamamlar. Mısır El Ezher Üniversitesinde İlahiyat eğitimini tamamlar. Daha sonra Beyrut’ta Hukuk öğrenimi gören Yıldırım, serbest avukatlık yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Şu anda da Anadolu Sanayici ve işadamları Derneği (ASKON) Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Yıldırım, evli ve üç çocuk babasıdır.

ezher haber

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz