Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 25 Ekim 2021, Pazartesi

AK Parti Pursaklar Belediye Başkan A.Adayı:Mehmet Yurtseven

28 Ekim 2018
2.060 kez görüntülendi

AK Parti Pursaklar Belediye Başkan A.Adayı:Mehmet Yurtseven
Reklam

AK Parti Pursaklar Belediye Başkan A.Adayı : Mehmet Yurtseven Pursaklar’da yaşayan herkese adil ve eşit hizmet edip, Pursaklar’ı Marka İlçe yapacağım

“Donanım, Bilgi Birikimi ve Belediyecilik Tecrübemi; 30 yıldır sevdalısı olduğum pursaklar’a hizmette kullanmak için Adayım.

MEHMET YURTSEVEN KİMDİR?

10.11.1965 YILINDA ANKARA PURSAKLAR İLÇESİ SİRKELİ BELDESİ’NDE DOĞDU. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİNİ SİRKELİDE TAMAMLADI. LİSE ÖĞRENİMİMİ İSTANBUL (R.T.E) İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADI. İSTANBUL HEYBELİ ADALAR MÜFTÜLÜĞÜ KURAN KURSU HAFIZLIK VE ARAPÇA EĞİTİMİNİ TAMAMLADI. ÜNİVERSİTE LİSANS EĞİTİMİMİ MISIR EL EZHER ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT BÖLÜMÜNDE TAMAMLAYIP YURDA DÖNDÜ.

ANKARA ÇUBUK BELEDİYESİ HALK EKMEK KURUCU MÜDÜRÜ VE ÇUBUK SOĞUK HAVA TESİSLERİ A.Ş’DE GENEL MÜDÜR OLARAK GÖREV YAPTI. ANKARA ÇUBUK İLÇESİ OVACIK KÖYÜ’NDE, DAHA SONRA ÇANKIRI ŞABANÖZÜ GÜNDOĞMUŞ KÖYÜ’NDE İMAM HATİP GÖREVLİSİ OLARAK MEMURİYETE BAŞLADI. ANKARA ALTINDAĞ İLÇESİNDE HIDIRLIKTEPE İLKÖĞRETİM OKULUNDA SINIF ÖĞRETMENLİĞİNE GEÇİŞ YAPTI. ÖĞRETMENLİK GÖREVİME DEVAM EDERKEN 28 ŞUBAT KARABETİ SONUCU YAŞANAN OLAYLAR NETİCESİNDE GÖREVDEN ALINDI.

           ANKARA ÇUBUK İLÇESİ SİRKELİ BELDESİ’NDE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK SEÇİLİP GÖREVE BAŞLADI.ANKARA PURSAKLAR İLÇESİ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ VE ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDU. ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ BEL-KA A.Ş. GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI YAPTI.

HALEN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İŞTİRAKİ OLAN SEĞMEN SU A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI YAPMAKTA. EVLİ, 3(ÜÇ) ÇOCUK BABASI ÇOK İYİ SEVİYE ARAPÇA(OKUMA-YAZMA), ORTA SEVİYE İNGİLİZCE BİLMEKTEDİR.

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz