Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 16 Ocak 2022, Pazar

Başkan Bayraktarın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

20 Mart 2017
1.532 kez görüntülendi

Başkan Bayraktarın 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Reklam

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, Düzce’nin köklü yayın kuruluşlarından Öncü TV’de yayınlanan ve Gazeteci Erol Tayhan’ın sunduğu ‘Manşet’ programının canlı yayın konuğu oldu.

Kaynaşlı Belediye Başkanlığı koltuğundaki üçüncü yılını tamamlamaya hazırlanan Bayraktar, geçen süre içerisinde ilçe adına yaptığı çalışmalardan bahsederken, gündemi belirleyecek önemli açıklamalara da imza attı.

 

İlçemizi Daha İyi Bir Noktaya Taşımak İçin Uğraşıyoruz

Başkan Bayraktar, göreve gelmeden önce yapılamayacak hiçbir şeyi vaat etmediklerinin altını çizerken, “Planlı ve programlı bir biçimde çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza vaat ettiğimiz her şey, yapılması mümkün olan şeylerdir. Yapılamayacak hiçbir şeyi vaat etmedik, verdiğimiz sözleri ise harfiyen yerine getirdik. Göreve gelmeden önce Kaynaşlı’da yapacaklarımızın bir listesini yapıp milletimize sunmuştuk. Geriye dönüp baktığımızda ise sunduğumuz vaatlerin çok çok üzerinde olduğumuzu görüyoruz.” diye konuştu.

 

Geleceğimiz İçin Turizm Ön Planda

Kaynaşlı’nın özellikle son iki yıllık dönemde Düzce’ye ve hatta Dünya’ya ciddi katkılar yaptığını söyleyen Bayraktar, ilçede gerçekleştirilen sportif organizasyonların da önemine değindi. Turizmi ön planda tuttuklarını her zaman belirttiğini söyleyen Bayraktar ayrıca Bolu Dağı’nın eski hareketli günlerine dönmesi için de temaslarını sürdürdüklerini kaydetti.

 

Pazar Yeri, Emniyet Binası ve TOKİ Konutları

Başkan Bayraktar, turizm faaliyetlerinin yanı sıra ilçemizdeki yeniliklerden de bahsederek; “Pazar yeri ve emniyet binasının düzenlenmesi de dahil olmak üzere pek çok projemiz şu anda onaylanmış ya da altyapısı hazırlanmış bir biçime sokuldu. Hepsinin temeli atılmak üzere. Öte yandan TOKİ konutlarının da ihalesi yapıldı. Nisan ayında kesin talep almaya başlayacağız. TOKİ başkanımızla ve bakanlarımızla birebir bunların görüşmesini yapıyoruz.” diye konuştu.

 

Küçük Sanayiyi İlçemize Yerleştirmek İstiyoruz

Bayraktar, sanayi alanındaki çalışmalarını da her geçen gün genişlettiklerini kaydetti. Sanayi alanında pek çok çalışma yaptıklarını söyleyen Bayraktar, “Küçük sanayiyi ilçemize yerleştirmek istiyoruz. Şu anda bir tekstil fabrikamızda 350 kişi istihdam ediliyor. Bu sayı yakında 750’ye çıkacak. 30 kişinin istihdam edildiği bir mobilya fabrikamız da yakında bu sayıyı 80’e çıkaracak. Fabrikalarımızın faaliyetlerini ciddi bir biçimde takip ediyor, ekonomimize katkı yapabilmeleri için olabildiğince destek olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

http://www.kaynasli.bel.tr/haberler/genel/turizmde-iddialiyiz-gelecege-guvenle-bakacagiz/

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz