Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 25 Ekim 2021, Pazartesi

Ezder Başkanı Ekrem Düzcan Ak parti kartal teşkilatın düzenlediği yemeğe katıldı.

28 Temmuz 2018
933 kez görüntülendi

Ezder Başkanı Ekrem Düzcan Ak parti kartal teşkilatın düzenlediği yemeğe katıldı.
Reklam

Ezder Başkanı Ekrem Düzcan Ak parti kartal teşkilatın düzenlediği yemeğe katıldı.

 Ak Parti Kartal Teşkilatın düzenlediği dayanışma yemeğine Ezher Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Dernek (Ezder )Başkanı Ekrem Düzcan ve yönetim kurul Üyeleri katıldı.

Ak Parti Kartal İlçe teşkilatı tarafından birlik be beraberlik ve yardımlaşma yemeği Titanık otelinde düzenlendi.

Titanik Otelin’de düzenlene yemeği katılım yoğun oldu. Kartal AK Parti Teşkilatının önemli isimlerin bir araya geldi. Miletvekil aday adayları Sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile okul Müdürleri ve bürokratlar yemekte buluştu. Programda konuşma yapan Ak Parti İlçe Başkanı AKYOL, “Secimin kazanılması için gayret eden tüm Gönüldaşlara  ve iştiraklerinden dolayı teşekkür etti. Siyasette birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın olmadığı yerde başarının olamayacağını” söyledi.

Programda söz alan AK parti il Başkan yardımcısı ise kartalda gösterilen başarıya teşekkür etti ve kartal belediyesinin kazanılmasını  istedi.  Yapılan organizasyon çok anlamlı olduğunu söyleyerek teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Programa iştirak eden Milletvekilleri Osman Poyraz, Eyüp Özsoy ve Serkan Bayram birer birer konuşma yaptılar.

Son olarak söz alan Ak parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş,  Seçim sonrası yoğun geçtiğinden dolayı kartala gelemediklerini böyle geniş katımlı programı tertip heyetine teşekkür etti. Aynı başarıyı katlanarak devam etmesini istedi böyle birleştirici bir program düzenledikleri için Kartal ak parti teşkilatına tebrik ederek, bu tür çalışmaların parti içi birlikteliğe ve beraberliği çok büyük katkılar sağladığını ifade etti.

 

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz