Reklam
Reklam
Ezher Haber Sitesi- 25 Ekim 2021, Pazartesi

Büyükelçilik vizeleri askıya aldı

30 Ocak 2017
1.372 kez görüntülendi

Büyükelçilik vizeleri askıya aldı
Reklam

Büyükelçilik göçmen yasağı kararı kapsamına giren ülkelerden birinde vatandaşlığı bulunan İngilizlerin vize işlemlerini askıya aldı

ABD’nin Londra Büyükelçiliği, Başkan Donald Trump’ın göçmen yasağı kararı kapsamına giren 7 İslam ülkesinden birinin vatandaşı olan İngilizlerin vize işlemlerinin ve randevularının askıya alındığını bildirdi.

Büyükelçilik işlemleri askıya aldı

Büyükelçiliğin internet sitesinde yayımlanan duyuruda, ABD’ye giriş yasağı getirilen 7 İslam ülkesinden birinde vatandaşlığı bulunan İngilizlerin vize işlemlerinin ve randevularının bir sonraki bildirime kadar askıya alındığı kaydedildi.

“Bu ülkelerden birinin vatandaşı veya çifte vatandaşı iseniz, lütfen bir vize randevusu için başvurmayın veya herhangi bir vize ücreti yatırmayın.” ifadesi kullanılan duyuruda, halihazırda alınmış randevulara da gelinmemesi uyarısına yer verildi.

Büyükelçilik, resmi seyahatlerin, belirli uluslararası kuruluşlara veya bu kuruluşlar namına yapılacak seyahatlerin ya da NATO çerçevesindeki seyahatlerin yasak kapsamı dışında bulunduğunu hatırlattı.

kaynak : haber7

beğen(0)beğenme(0)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz